TİMUÇİN GÜDEN
Timuçin Güden günümüzde kuşkusuz anılmayan, tümüyle unutulmuş bir ad. Oysa kırkların ikinci yarısından itibaren Güden ilkin taraftar olarak, ardından da Ömer İpek başkanlığındaki yönetim kurullarında düzenli yer almış, kulübümüze hizmet etmiş biri.
 
Dahası Timuçin Güden’in kardeşi Turgut da yine ellili yıllardan altmışlara kadar kahverengi kavuniçi renklerin maskotuolarakEsekapı ve Alipaşa semtlerinde tanınmış ve sevilmiş biri. Aynen iki bin onlu yılların ikinci yarısının türbün lideri, bir numaralı taraftarı Sayın Vedat Arda gibi. Bu bağlamda Güden kardeşlerin özellikle ellili yıllarda semtte bayağı ünlü olduklarını söyleyebiliriz. 
 
Timuçin Güden 1932 yılında doğdu. Doğduğunda damarlarında kavuniçi kahverengi kan dolaşıyordu. Bu nedenle takımımızla kaynaşması büyük bir  doğallıkla oldu. Mesleği ise İş ve İşçi bulma Kurumu’nda memurluktu. Ama Timuçin Güden alçakgönüllü bütçesine karşın varını yoğunu kulübü için harcamaktan çekinmedi.
 
Turgut kardeş ise sakat olmasına karşın, su katılmamış bir Davutpaşa tutkunuydu. Bırakın maçları, antrenmanları dahi kaçırmazdı. Turgut Güden’in sakatlığı bir işte çalışmasına engeldi. Bu nedenle bütün hayatı antrenman ve maç sahalarıyla evi arasında geçti. Galibiyet aldığımızda neşesine diyecek olmazdı ancak yenildiğimizde semt sakinlerinin en büyük eğlencesi,maskotumuza takılıp, kendisini kızdırmaktı.