2001-2002

2001-02
2001-02 mevsimi Alipaşa kedileri için de, Alipaşa ihtiyarları için de çok sönük bir yıl oldu. Kimse geriye dönüp de baktığında görmüyor, göremiyor bu sönük mevsimi. Hatta hiçbir şey hatırlamıyor. Bellekler bembeyaz bu yıl söz konusu olduğunda. Oysa bambaşka bir dönem açılıyor 2001 yazında kahverengi kavuniçi camiamız için. Çünkü 2000-01 mevsimi sonunda paldır küldür düşmüş olduğumuz ikinci amatör küme değişmez mekanımız olacak, takımımız bu kümeye demir atacaktır bundan sonra.
 
Onur Özcan birinci amatör kümeden düştüğümüz yıl sonunda takımdan yığınla topçunun ayrıldığını söylüyor. Oktay, Eyüp, Neco, Kayhan gibi. Kendisi de Feriköy takımının yolunu tutuyor zaten. Ama sakatlık nedeniyle kırmızı beyazlılarda oynama şansı bulamıyor ne yazık ki.
 
İkinci amatör küme için toparlanan takımın çoğunluğunu gençler oluşturuyor. Kendine yapılan ısrarları kıramayan Ulvi Yetergil başkan ama bu büyük Davutpaşalı’yı ne yazık ki evinin uzaklığı (Kavacık), yaşlılık gibi nedenlerle pek aramızda göremiyoruz. Antrenörümüz Sıtkı Özcan, genel kaptan ise kulübün herşeyi olan Davut Kılıç.
 
Çalışmalar Namık Sevik’te haftada iki kere. Ama küme düşme takımı etkilemiş olmalı, Onur Özcan oyuncuların laçkalaştığını, idmanlara istekli çıkmadıklarını, gelenlerin çoğunun gidici olduğunu, oyuncularının sayısının çokluğunu ama niteliksizliğini vurguluyor.
 
Seneyi Onur Özcan ortalarda bitirmiş olduğumuzu belirtiyor sisler içine umutsuzca baktıktan sonra. Davut Kılıç da onaylıyor.