OĞUZHAN YOLCU2016-17 mevsimi lig maçları bitiminde, SAL klasman gurubu karşılaşmaları öncesinde Davutpaşa 1926 ailesine katılan Oğuzhan Yolcu belki Fındıkzade kedileri için yeni bir ad ama, savunmada Sergen Sarp ile birlikte göbekte oluşturdukları duvar ile şimdiden mırnavların gözbebeği olmuş bir topçu.
 
Oğuzhan 11 Kasım 1995, Ankara Mamak doğumlu. Yaşamının ilk beş yılında, medarı iftiharımız, 1944 doğumlu, 44 plakalı Malatya evladı Kemal Sunal ile birlikte üflemiş doğum günü pastasının mumlarını. Ne yazık ki Sunal 2000 yılında, erken bir kalp kriziyle aramızdan ayrılınca Oğuzhan artık bu büyük soluktan uzak düşmüş!
 
Erdoğan Baba ve Olcay Anneden doğma genç topçunun bir de erkek kardeşi var.
 
Oğuzhan futbola ilkokul sıralarında başlamış. Okul takımlarında maharetlerini sergilese de, bir kulüp forması giymek nedense nasip olmamış. Genç sporcu aynı zamanda basketbol da oynuyormuş o günlerde. Boyunun uzunluğu nedeniyle ayaktopunu seçmesi ilginç tabi! Demek ki futbolun yeri başkaymış içinde.
 
Oğuzhan’ın lisansiye olması lise bittikten sonra. Yani epey geç! Bu nedenle başlangıçta epey zorlanmış. Hocası ona forma vermekte çok cimri davranmış. Ama Oğuzhan bu güçlükleri azmi ve çalışkanlığıyla alt etmesini bilmiş. Son beş altı maçta formayı kapmış. Sağ bek olarak görev almış. Ve Güneşli o sene birinci amatörden SAL’a çıkmayı başarmış. Sonra Oğuzhan,Güneşli’de iki sene daha oynamış. Ardından kulüp Bağcılar ileBağcılar Güneşli adıyla birleşmiş. Burada da bir sene oynayan genç topçu, 2017 Ocak ayı içinde rotayı Davutpaşa 1926’ya doğru çevirmiş.
 
Oğuzhan’ı ailemize katan, kulübümüzün temel direklerinden Muhittin Boşat hocamız. Boşat, Oğuzhan’ı Fındıkzade’ye getirmek için ısrar etmiş, sağlam stoper de, Böyle büyük bir camiada oynamam çok iyi olur, diyerek kavuniçi kahverengi formayı giymeye başlamış.