BERKEHAN TUNA
2016-17 mevsiminde U19 takımı kadrosunda yer alacak olan genç oyuncumuz Berkehan Tuna Davutpaşa 1926 takımının A takımında da hem hazırlık maçları, hem de yer aldığı süreler kısıtlı bile olsa lig maçlarında çok başarılı oyunlar sergiledi ve Fındıkzade kedilerinin gözüne girdi.  
 
Berkehan 10 Ağustos 1999 doğumlu. Bir Fatih çocuğu. Baba spotçu, anne ev hanımı. Berkehan’ın ablası Kültür Üniversitesi işletme mezunu.
 
Berkehan ilkokulve ortaokulu Hattat Rakımi Özel Okulu’nda bitirdi. Şu anda lise öğrencisi; Atatürk Çağdaş Yaşam Lisesi’nde.
 
Berkehan futbola 2009senesinde Vefa’da başladı. Vefa’daki antrenörüKocamustafapaşa kulübüne geçince genç topçu da bir yıl sonra hocasının ardından gitti. Berkehan yeni kulübünde, altyapılarda beş yıl geçirdi. 2015 yılında akademi ligine,Eyüpspor’a transfer oldu. Ancak sene sonunda gerçekleşen bir değişiklik oyuncuyu kahverengi kavuniçi renklere yönlendirdi. Takımdaki hoca değişikliğiydi bu yönlendirmeyi sağlayan. Yeni antrenör kendisini kadroda düşünmediğini söyleyince Berkehan’ın elinden tutan yakışıklı ve enerjik hocamız Deniz Atak’tı. Böylece A takımla  sezon başı idmanlarına çıkmaya başladı. beğenilince Deniz Atak lisansını getirmesini istedi. Böylece Davutpaşa 1926 macerası başladı. İlk karşılaşması   rüya gibiydi. Çünkü Topçular maçında oyuna girinceSeyfettin abisine yaptığı   asistlegalibiyete katkıda bulunmuştu.
 
Berkehan’ın sevdikleri arasında yüzmek, playstation oynamak, yakın arkadaşlarıyla vakit geçirmek geliyor. En  büyük tutkusu, söylemek bile fazla, futbol elbette. Futbolcular arasında en çok beğendiği, örnek aldığı sporcu Alman milli takımının başarılı forveti Mesut Özil.
 
Berkehan formamızı giymekten çok mutlu. Kulüpte bir aile ortamı olduğunu, kendisini bir profesyonel gibi hissettiğini söylüyor. Hem Deniz Atak’ın yaptırdığı idmanlar, hem Davutpaşa 1926 yiğitlerinin topçulara gösterdiği ilgiden çok memnun.